En Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

saç1

Başlamak için, saçınızın sağlıklı görünmesini sağlayacak en iyi saç yağlarından ve serumlarından bazılarını bir araya getirdik.

Yalnızca saç büyümesini teşvik etmekle kalmayan, aynı zamanda diğer şeylerin yanı sıra ayrık uçlar ve kepek gibi sorunlarla mücadele ederken saçınızın parlaklığını, yumuşaklığını ve genel durumunu azaltmaya yardımcı olan en iyi saç uzatma yağlarına sahibiz.
Bu en iyi saç yağları, saç dökülmesi gibi sorunlarla savaşmaya, saç büyümesini teşvik etmeye ve saç yoğunluğunu geri kazanmaya yardımcı olur. Bir dermatoloğa göre, hindistancevizi yağını limon otu veya nane yağı gibi diğer yağlarla karıştırmak aynı anda saç derisini nemlendirir ve kepek (limon otu) ve saç büyümesinin uyarılması (nane) gibi sorunlara yardımcı olur. Hint yağı gibi ağır yağlar, saç büyümesini teşvik etmek için yalnızca kafa derisine veya köklere uygulanmalıdır. Saç derisinde esansiyel yağların kullanılması saç büyümesini teşvik ederek daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar.

Ramirez Tran’ın stilisti Erin McKay, daha hızlı ve daha güçlü saç büyümesi için saç derinize haftada iki kez hint yağı uygulayın.
Saç derinize haftada bir kez ılık hindistancevizi yağı ile masaj yapmak veya ev yapımı hindistan cevizi sütü ürünü kullanmak saç dökülmesine gerçekten yardımcı olur ve saç büyümesini uyarır. Bhringaraj yağına bhringa, brahmi, köri yaprakları ve diğer Ayurvedik maddeler gibi otlar eklendiğinde, tüm saç problemlerini iyileştiren ve kısa sürede saç büyümesini destekleyen mucizevi bir yağa dönüşür. Jojoba yağı, hipoalerjenik olduğu ve saça ve saç derisine zarar vermediği için en iyi saç uzatma yağlarından biridir. Windle & Moodie Shine & Smoothing Oil Windle & Moodie Shine & Smoothing Oil’deki bu temel bileşen, saç derisinin durumunu iyileştirmek ve saçı beslemek için tasarlanmıştır.

Argan ve yasemin yağı içeren bu saç yağı aynı zamanda bir ısı koruyucu görevi görür ve saçı beslemek için harikadır. Çay ağacı yağı, saç köklerini serbest bırakmaya ve köklerden beslemeye yardımcı olan antibakteriyel ve antimikrobiyal bir yağdır.
Çay ağacı yağı ve nane yağı ayrıca kafa derisine dolaşımı iyileştirebilir ve kirle tıkanabilen foliküllerin tıkanmasını önleyebilir. Nane yağı, saç derisine kan akışını artırır ve bu da folikül gücünü artırmaya yardımcı olabilir. Bu canlandırıcı OGX tedavisi saç derisini nemlendirir ve hatta kökleri güçlendirerek daha dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar. Saçlarınızın gür ve parlak saçlarla daha hızlı uzamasını istiyorsanız aşağıdaki yağları deneyin. Bu saç yağını ister ısıtmadan önce, ister günlük nemlendiricinizi kullanın, zamanla sonuçlarını görmelisiniz.

Zeytinyağı en iyi doğal saç kremidir ve düzenli kullanım saçı yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. AMLA gibi diğer saç bakım bitkileriyle birlikte bu yağ, saç dökülmesini, kafa derisi tahrişini, kepek ve erken beyazlamayı önleyen ve saç büyümesini destekleyen güçlü bir saç bakım ürünüdür.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık