İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

God of War Kasım 2022’de Çıkacak

God of War Kasım 2022’de Çıkacak
+ - 0

God of War: Ragnarok , sonuçta 2022 lansman penceresini yapabilir. Bloomberg kaynakları , son zamanlarda 2023’e ertelenebileceği iddialarına rağmen, seçim çerçevesi PS4 ve PS5 oyununun Kasım ayında piyasaya sürüleceğini söylüyor. Sony‘nin Santa Monica Studio’su, çıkış tarihini Haziran ayında duyurmaya hazırlanıyor. Çıkışın Eylül ayına ertelendiği iddia edildi, ancak daha fazla endişe yok gibi görünüyor.


Gamereactor ile konuşan Avrupalı ​​kaynaklar , oyunun gelecek yıla kadar hazır olmayacağını iddia etmişti. Hem 2 Haziran’daki State of Play etkinliğinde hem de bu haftaki Summer Games Fest’teki gösteriler , uzun bir gecikmeyle ilgili spekülasyonları körükledi. Bloomberg temasları , 2020 duyurusundan bu yana Ragnarok için “birkaç” dahili ve kamu gecikmesi olduğunu , en azından bir kısmının pandemi ve uzaktan çalışma ihtiyacı nedeniyle olduğunu söyledi.
Sony söylenti hakkında yorum yapmadı ve yeni God of War’ın yolda kalacağının garantisi yok. Yine de bir Kasım sevkiyat tarihi şaşırtıcı olmaz. Oyun geliştiricileri genellikle en büyük oyunlarını, özellikle Kara Cuma’dan önce (Kasım’daki Amerikan Şükran Günü’nden sonraki gün) çok önemli tatil alışveriş sezonunda yayınlamayı planlıyorlar. Ragnarok kolayca yakın geleceğin en önemli PlayStation oyunu olabileceği zaman, bir tatil prömiyeri Sony’nin kârı için çok önemli olabilir.

Yorum Yap