1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


[section label=”Banner Image” bg=”187″ bg_pos=”48% 9%” height=”192px” height__sm=”250px”]

[ux_text font_size=”1.75″ line_height=”0.75″ line_height__md=”1.25″ text_align=”center” text_color=”rgb(255,255,255)”]

HAKKIMIZDA

[/ux_text]

[/section]
[section label=”About Text”]

[gap height=”40px” height__sm=”20px”]

[row]

[col span__sm=”12″ span__md=”8″]

[ux_text font_size=”1.15″ text_color=”rgb(0,0,0)”]

Webteblog.com bir çok kategoride özgün makaleler üreten ve bunları güncel olarak yayınlayan 3 kişilik editör ekibinden oluşan blog sitesidir. Web sitemizin açılışında ki temel amaç kendi alanında güçlü birer yazar olan ekip üyelerimizi bir araya getirmek ve internette okunabilir hale getirmektir. Bilindiği üzere insanlar artık araştırmalarını, çalışmalarını internet üzerinden gerçekleştirmekte ve biz de okurlarımıza kaliteli içerikler sunmayı hedeflemekteyiz.

Sitemizde gezinirken bir çok konu üzerine güncel haberlere rastlayabilirsiniz. Bazı zamanlar inceleme konularımızı görebilirsiniz. Bazı zamanlar ise doğrudan bilgi verici ve ya bir soruna karşı çözüm üreten türde içeriklerle karşılaşabilirsiniz. 

Bu içerikleri üretirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar var. Telif haklarına her zaman saygı göstermekteyiz. İçeriklerimizi tam anlamıyla özgün ve kendi kalemimizden yazmaktayız. Yazım ve imla kuralları da bizim için önemli kriterlerden birisi.

Siz de içeriklerimizi okurken dilerseniz içerik altlarına yorum bırakabilir ve bilgi akışına destekte bulunabilirsiniz. Herkese sitemiz de mutlu ve bilgi dolu vakitler dileriz.

[/ux_text]

[/col]

[/row]

[/section]