İlginizi Çekebilir
100g-altın
  1. Ana Sayfa
  2. Finans

Meta Beğenilerini Potansiyel Müşteriye Dönüştürün

Meta Beğenilerini Potansiyel Müşteriye Dönüştürün
+ - 0

Facebook beğenileri nasıl potansiyel müşteriye dönüştürülür Bugün fan раgеѕ ve Fасеbооk fanѕ hakkında çok fazla konuşma var. Ve bir çok şirket sahibiyle konuşuyorum, “Neden endişeliyim? Neden hayranlar istiyorum? İstediğim şey müşteriler. Telefonun çalmasını istiyorum, insanların ön kapımdan içeri girmesini istiyorum”.

Bu sanatta sizin için yapacağım şey, bunları yapamayacağınız ve bir iş sahibi olarak, hayranlarınızı neden bu kadar çok istemediğinizden emin değil.
Ayrıca, hayran sayfanızı , bu fanların daha özel hale gelmesini sağlayacak şekilde nasıl büyüteceğinizi göstereceğim.
Bu şekilde düşünün. Hayranınız bir perakende mağazası gibi korkunç bir şey. Ve bir ortamda başarı elde etmek için, ilk adım insanların içeri girmesi gerektiğidir. Değil mi? Bu, birisi sizin çevrenizin hayranı olduğunda ne olur gibi biraz: onlar sizin dünyanıza geliyorlar.

Yeniden bir mağazada, bir kez ѕоmеbоdу соmеѕ іn, şimdi onlara mükemmel bir deneyim yaşatacaksınız. Mağazacılık anlayışınız, üstünüzde çalan müzik ve trafik düzeni ile. Tüm bunlar, ayak trafiğini kasaya getirmek için birlikte gidiyor – aslında gelip bir şeyler satın almak için.

Bir hayran grubuyla, sizin için çok farklı şeyler var. Tabii ki satış ekranlarınız veya trafik akışınız yok. GERÇEKTEN tüm yapabileceğiniz, hayranlarınızla konuşmaktır. Ve “konuş” dediğimde, sadece bir kelime söylemiyorum. Ayrıca fotoğraflar ve videolar da kullanabilirsiniz!

Ve elbette, kullanacağınız asıl kelime, tam olarak doğru şey olacak şekilde mükemmel bir şekilde hazırlanmış olabilir. Hayran sayfanızda söylediğiniz şeyin bir bayana denk gelmesini istemediğiniz için, 
“Hі, sana yardım edebilir miyim?” Çünkü hepimiz bu eşsiz bayana karşı tepkimizi biliyoruz, değil mi? “Hayır teşekkürler, sadece bakıyorum.” Ve kesinlikle istediğin bu değil!
Aksine, hayran sayfanız için istediğiniz şey, sizi bölgenizde bilgili bir uzman olarak geliştirmek ve güvenilirliğinizi göstermek içindir.
Ayrıca birçok durumda mizah anlayışınız da var. Tüm bu şeyler, sizin en iyi tercihinizin, oyununuzun hayranı olduklarında elde edecekleri değerdir ve bunların değeridir.
Hayranlarınız içerik ve değer elde ettiğinde – ve sizi bir uzman olarak görmeye geldiğinde – artık müşterilerin arasına geçiş yapmak onlar için çok kolay.
Elbette, tıpkı bir perakende mağazasında olduğu gibi, mallarınızı ve hizmetlerinizi kullanılabilir hale getirmeniz gerekir.
Ama bu konuda ince olmalısın. Bunları yapmak – hayranlarınıza sunmak ve daha sonra onları müşterilere yetiştirmek bir sanat formudur. Ve bu öğrenilebilecek bir sanat biçimidir. 

Yorum Yap