İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PUBG Oynayarak Para Kazanın

PUBG Oynayarak Para Kazanın
+ - 0
PUBG olarak bilinen PlayerUnknown’s Battlegrounds oynayan oyuncular artık belirli hedeflere ulaşmak için kripto para kazanabilirler. Amerika Birleşik Devletleri merkezli blockchain platformu Refereum, oyun içi ödül sistemini genişletmek için oyun geliştiricisi PUBG Corporation ile ortaklık kurdu. Hizmet, anında etkili olarak kullanılabilir.
PUBG bir battle royale nişancı oyunudur ve şu anda Steam’deki en popüler oyunlardan biridir. Son 24 saatte dünya çapında 700 binden fazla oyuncu tarafından oynandı. Bununla birlikte, geçtiğimiz aylarda, rakamlar Mart 2018’de 1 milyonun üzerindeyken, Haziran 2019’da ortalama sadece 363 bin oyuncuya düşmüştü.
PUBG için Refereum ile ortaklık, oyuncu aktivitelerini arttırmanın güzel bir yolu olacaktır. Oyuncular, örneğin 20 öldürme elde etmek veya Refereum kullanarak en popüler yayıncılardan biri olmak gibi hedefleri tamamlayarak RFR jetonları kazanabilirler.
Refereum, en sevdiğiniz oyunları oynadığınız ve bunlarla ilgilendiğiniz için sizi ödüllendiren bir oyun ödül platformudur. Oyuncular, Refereum’daki bir merkeze katılarak görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirler. Hem dijital hem de fiziksel ödüller için kullanılabilecek puanlar biriktirecekler.
PUBG, Refereum platformu tarafından desteklenen tek oyun değil. League of Legends oyuncuları birkaç aydır RFR kazanıyor. Elbette oyuncular istedikleri herhangi bir oyunu yayınlayabilirler, ancak League of Legends ve PUBG gibi ortak oyunlar masaya daha iyi bir entegrasyon ve daha havalı ödüller getirecek.
League of Legends ile ortaklık Ocak ayında duyuruldu. Refereum platformu 2017’nin sonundan beri yayında, ancak Riot Games ile olan ortaklık, oyuncuların blok zinciri olmayan bir video oyununda oyun içi etkinlikler için ilk kez kripto para kazanabildiğini gösterdi. Ancak Banner Saga bunu önce yaptı.
Refereum kendi başına bir akış platformu değildir, ancak Twitch’te kullanılması gereken bir uzantı sunar. Bu uzantı, kullanıcının akış etkinliğini ölçer ve buna göre ödeme yapar. Halihazırda platformu kullanan 1 milyondan fazla oyuncu var.
Oyuncular, Refereum aracılığıyla sosyal aktiviteleri tamamlayarak oyun içi ödüller kazanabilirler. Discord’a katılmak, bir Instagram hesabını takip etmek ve haber bültenlerine kaydolmak gibi şeyleri düşünün. Tabii ki oyunu yayınlamak ve akışları izlemek de daha fazla RFR kazanmanın yollarıdır.

Yorum Yap