İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Temmuz 2022 Roblox Bedava Robux Kodları!

Roblox Bedava Robux Kodları!
+ - 0

Roblox Nedir ?

Roblox 2006 yılında Roblox Corporation firması tarafından ilk kez yayınlanmıştır.
Roblox çevrimiçi oyun platfromu ve oyun yaratma sistemidir. Roblox 8-18 yaş aralığındaki kişileri hedefleyen MMORPG oyunudur. Oyunda kullanıcılar diğer kullanıcların girebileceği çeşitli şekillerdeki blogların rengini ve boyutunu değiştirerek sanal dünyalarını yapma imkanı bulurlar. Bütün işletim sistemlerini “Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows, Fire OS, Klasik Mac OS” desteklemektedir.

Roblox Nasıl Oynanır ?

Roblox`ta yer alan oyunların oynanmasında farklılıklar yer almaktadır. Sistem üzerinden kullanıcılar tarafından oluşturulan sanal oyunların hepsi birbirinden birşekilde de olsa ayrılmaktadır. Bu yüzden her oyunun kendine has bir oynama şekli vardır.

Roblox Nasıl Kayıt Olunur ?

Roblox`un sitesine girerek “Gün, Ay, Yıl” şeklinde doğum tarihinizi girin, kullanıcı adınızı oluşturun ve parolanızı oluşturun son olarakta Sign Up butonuna bastığınızda kayıt işleminiz gerçekleşmiş olur.

 

Roblox Nasıl İndirilir ?

Dünyanın en çok Gamer kullanıcısına sahip olan oyunlardan bir tanesine sahip olan Roblox`a kayıt olma işini gerçekleştirdikten sonra kullanıcı kısmına geldiğiniz zaman sol yukarda Games katagorisine tıklamanız gerekiyor.
Games seçeneğine bastıktan karşınıza birsürü oyun seçeneği çıkacak onlardan istediğiniz bir tanesini seçin ve tıklayın ve seçtiğiniz oyunun ana ekranı geldikten sonra orada bulunan Download tuşuna basın. Roblox`ta oyun
indirmek işte bu kadar basit. İyi oyunlar dilerim.

 

 

Roblox bedava Robux Kodları!

İnternette birsürü robux bedava kodları mevcut ama güvenilir sitelerden almak lazım. Çünkü diğer siteler hesap çalmaya yönelik sizden hesap şifresi istiyor. Ama biz sizler için hiçbir koşul-şart sunmadan kodları paylaşıyoruz. Siz sevgili dostlarımız yararlanın istiyoruz.

669M-THC6-UCMM-VNR0
KX92-8ALT-W8AN-G5HL
N1HX-6FHO-0ZCL-NVJO
5IHS-Y9Q5-ONSY-2EG5
A3C1-5BPM-PRMI-LQBT
4YGS-2ALE-KVBW-HQNF
9KEP-E3K9-3157-QIP5
Q8LP-FKEF-9SD5-LXR8
MNF5-ILU1-R26Z-MXJK
4MK7-D9MJ-RTNZ-HZP2
U2JR-YKFG-2V39-OEUO
8WEX-73SM-A7S8-SOOF
G0BV-CWTF-IPTW-3LKF
XVIU-YOBE-OEV0-VHMH
NA52-70GK-48CP-VGW8
HF1G-DEW0-6HHC-N521

Roblox Kodları Nasıl Kullanılır ?

Bedava Roblox Kodları tam üstte bulunan sizlere sunduğumuz işinize yarıyacak olan bu kodları Roblox`un kendi sitesine kullanıcınızı girmeniz gerekiyor. diğer adımlarıda alttaki listeyle bire bir adımları uygulayın.

  • “Roblox” internet sitesine girdikten sonra sağ üstteki “Profil Resmi” simgesine dokunun.
  • “Hediye ve Kupon Kodu Kullan” seçeneğine tıklayın.
  • İlgili alana aldığınız kodun girişini sağlayın.
  • “Kullan” butonuna basarak kodu aktifleştirin.

Bu aşamaları yaptıktan bir kaç dakika sonra alışveriş yapmak üzere kodlar hesabınıza yüklenmiş olur.
Kodlar sınırlı ve tek kullanımlık olduğu için siz yetişemeyen dostlarım extra kod istiyorsanız yorum kısmına “Roblox Robux Kod istiyorum” yazmanız yeterli olucaktır.

Yorum Yap